0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQZgjedhjet Lokale 2021

Konferencë për shtyp e Komisionit Shtetëror të Zgjedhjeve (drejtpërdrejtë)

Konferencë për shtyp e Komisionit Shtetëror të Zgjedhjeve për votimin e personave të sëmurë, të pafuqishëm, personave me Kovid-19 dhe në burgje para rrethit të dytë të nesërm të Zgjedhjeve lokale 2021.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle