0_Maqedoni.Portal SQPartitë politike SQ

Konferencë për shtyp e Alternativës (drejtpërdrejtë)

Konferenca për shtyp e Alternativës pas seancës së Kryesisë qendrore, në të cilën është marrë vendim nëse partia do t'i bashkohet Qeverisë dhe shumicës parlamentare apo do të mbetet në opozitë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle