0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Konferencë për ndërtim të besimit, bashkësisë dhe aleancës ndërmjet Maqedonisë së Veriut dhe Bullgarisë

- Konferenca BGMK 30 “Kontributi qytetar në ndërtimin e besimit, bashkësisë dhe aleancës” sot do të mbahet në Universitetin Amerikan të Evropës – FON, ku fjalim përshëndetës, siç është paralajmëruar, do të mbajë kryeministri Dimitar Kovaçevski dhe raportuesi i PE-së për Republikën e Maqedonisë së Veriut, Ilhan Quçuk.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle