0_Maqedoni.Portal SQLink i drejtpërdrejtë SQPolitikë SQ

Konferencë për media e zëvendëskryeministrit Nikollovski dhe drejtorit Muharemi (drejtpërdrejtë)

- Konferencë për media e zëvendëskryeministrit për Luftë kundër Korrupsionit dhe Krimit, Zhvillimit të Qëndrueshëm dhe Burimeve Njerëzore, Lupço Nikollovski dhe drejtorit të Drejtorisë të Policisë Financiare, Arafat Muaremi

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle