0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Konferencë për media e SASHK-ut për grevën e paralajmëruar

- Kryetari i Sindikatës së Pavarur për Arsim, Shkencë dhe Kulturë (SASHK), Jakim Nedellkov sot do të mbajë konferencë për media në të cilën do të prezantohen informacionet e nevojshme pak para grevës së paralajmëruar në kopshtet e fëmijëve, shkollat fillore dhe të mesme.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle