0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQEkonomi SQLink i drejtpërdrejtë SQ

Konferencë për media e ministrit të Ekonomisë, Bekteshi (drejtpërdrejtë)

- Konferencë për media e ministrit të Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi në lidhje me ndryshimet dhe plotësimet e Ligjit për mbështetje financiare të investimeve.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle