0_Maqedoni.Portal SQLink i drejtpërdrejtë SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Konferencë për media e liderëve nga “Ballkani i Hapur” (drejtpëdrejt)

- Konferencë për media e liderëve të vendeve nga iniciativa "Ballkani i Hapur" në kuadër të Samitit që mbahet në Ohër.

Ohër, 8 qershor 2022 (MIA) – Konferencë për media e liderëve të vendeve nga iniciativa “Ballkani i Hapur” në kuadër të Samitit që mbahet në Ohër.

Në Samit marrin pjesë kryeministrat e Maqedonisë së Veriut, Dimitar Kovaçevski, Shqipërisë, Edi Rama dhe Malit të Zi, Dritan Abazoviq, presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, si dhe kryesuesi me Këshillin e ministrave të BeH, Zoran Tegetlija.

 

Butoni Kthehu në krye
Mbylle