Link i drejtpërdrejtë SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Konferencë për media e kryetarit të SASHK-ut, Jakim Nedellkov (drejtpërdrejt)

- Konferencë për media e kryetarit të Sindikatës së Pavarur të Arsimit, Shkencës dhe Kulturës, Jakim Nedellkov.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle