0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Konferencë për media e Apostoll Simovskit dhe llmi Selamit

- Konferencë për media e drejtorit të Entit Shtetëror të Statistikave, Apostoll Simovski dhe zëvendësdrejtorit Ilmi Selami me rastin e përfundimit të Regjistrimit të popullsisë, amvisërive dhe banesave në Republikën e Maqedonisë së Veriut.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle