0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQSektori civil SQShoqëri SQ

Konferencë onlajn për luftën kundër trafikimit me njerëz me rastin e Ditës evropiane të viktimave nga krimi

Onlajn konferencë e titulluar "Lufta kundër trafikimit me njerëz në Maqedoninë e Veriut: Si deri në parandalim dhe mbrojtje më të mirë?", sot do të mbahet në platformën ZUM në organizim të Institutit për demokraci "Societas Civilis" me rastin e 22 Shkurtit - Ditës evropiane të viktimave nga krimi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle