0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Konferencë “Nutriform etiketim: Formulë për informim të përgjegjshëm të konsumatorëve

Konferencë me temë "Nutriform etiketim: Formulë për informim të përgjegjshëm të konsumatorëve", do të mbahet sot në Shkup në organizim të Qendrës edukative M6, në bashkëpunim me Ambasadën Italiane në Maqedoninë e Veriut dhe Agjencinë tregtare italiane Shkup (ATI).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle