0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQ

Konferencë: “Një njësi zgjedhore në vend të gjashtë të deritanishme – përfaqësimi më i përshtatshëm i votës civile

Instituti për Hulumtime dhe Analiza të Politikave - Romalitiko dhe Instituti Liberal sot mbajtën konferencë me temë "Një njësi zgjedhore në vend të gjashtë aktuale - përfaqësimi më i përshtatshëm i votës civile", në të cilën morën pjesë përfaqësues të partive  politike dhe organizatave civile.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle