0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Konferencë ndërkombëtare “Tako, shih, bëj!” në Muzeun e Luftës Maqedonase

 Konferenca e shtatë ndërkombëtare "Tako, shih, bëj!" (Meet, See, Do) të Rrjetit Ballkanik të Muzeve do të mbahet sot dhe nesër në Muzeun e Luftës Maqedonase për Pavarësi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle