0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQShoqëri SQ

Konferencë me temën “Diplomacia sportive: Sporti si mjet për përparimin e interesave nacionale dhe prioriteteve të jashtme-politike”

Ministria e Punëve të Jashtme në Republikën e Maqedonisë së Veriut në bashkëpunim me Qeverinë e Republikës së Maqedonisë së Veriut dhe Ambasadën e Republikës së Francës në Shkup, sot do të mbajë konferencë me temën "Diplomacia sportive: Sporti si mjet për përparimin e interesave nacionale dhe prioriteteve të jashtme-politike".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle