0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQShoqëri SQ

Konferencë me temë “Përtej Ohrit”, me rastin e shënimit të 20 vjetorit të Marrëveshjes së Ohrit

Me rastin e shënimit të 20 vjetorit të Marrëveshjes së Ohrit, Ministria për Sistem Politik dhe Marrëdhënie ndërmjet Bashkësive në bashkëpunim me Programin për ndërtimin e paqes dhe të drejtave të njeriut në Universitetin e Kolumbisë, organizon Konferencë me temë “Përtej Ohrit”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle