0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Konferencë dyditore “Agjenda e Gjelbër për Ballkanin Perëndimor” në Shkup

Agjenda e gjelbër për Ballkanin Perëndimor, kriza energjetike dhe sfidat aktuale që sjell agresioni rus ndaj Ukrainës dhe pasojat e luftës, ishin në fokus të konferencës që po mbahet sot dhe nesër në Shkup në bashkëorganizim të ministrive të Punëve të Jashtme të Maqedonisë së Veriut dhe Gjermanisë, ndërsa në bashkëpunim me Institutin Aspen nga Gjermania.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle