0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQLink i drejtpërdrejtë SQMakedonija.Slajder SQVideo deklaratë SQVideo SQ

Konferencë “Detektimi dhe zvogëlimi i ekonomisë joformale” (drejtpërdrejtë)

Konferencë “Detektimi dhe zvogëlimi i ekonomisë joformale në RMV” me fjalim të zëvendëskryeministrit për parandalim të korrupsionit Lupço Nikollovski, ministrit të Financave Fatmir Besimi dhe të ministres së Punës dhe Politikës Sociale, Jagoda Shahpaska, të ambasadorit të Sllovakisë Henri Markush dhe Sanja Bojaniq, zëvendës-përfaqësuese e përhershme e UNDP-së.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle