0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Konferencë për shtyp e zëdhënësve të Qeverisë Arsovski dhe Hoxha (drejtpërdrejt)

Konferencë për shtyp e zëdhënësve të Qeverisë Dushko Arsovski dhe Muamet Hoxha.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle