0_Web_Aktuale SQBiznes SQEkonomi SQShoqëri SQ

Konferenca për përparimin e furnizimeve publike dhe zvogëlimin e rezikut nga korupsionit

“Nevoja dhe sfidat në forcimin e integritetit në furnizimet publike” është temë e konferencës që do të mbahet sot në organizimin e Qendrës për komunikime qytetare.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle