0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQEkonomi SQ

Konferenca ndërkombëtare “Rimëkëmbja ekonomike dhe rritja pas kovidit” më 6 dhe 7 shtator në Shkup

– Konferenca e parë vjetore ndërkombëtare “Rimëkëmbja ekonomike dhe rritja pas kovidit”, në organizim të Ministrisë së Financave do të mbahet më 6 dhe 7 shtator në Shkup.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle