0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Konferenca e-Shoqëri.mk “Rezistenca Kibernetike për Liri dhe Siguri“

Në Shkup sot u mbajt dita e parë e edicionit të 18-të të Konferencës ndërkombëtare e-Shoqëri.mk, këtë vit në temën “Rezistenca Kibernetike për Liri dhe Siguri“, e organizuar nga Fondacioni Metamorfozis, e dedikuar ndërtimit të një shoqërie me rezistencë kibernetike me qytetarë të përgjegjshëm dhe me kompetenca digjitale.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle