0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Konferenca e 9-të studentore për efikasitetin e energjisë dhe zhvillimin e qëndrueshëm

Prej sot deri më 15 dhjetor do të mbahet edicioni i nëntë i Konferencës studentore për efikasitet energjetik dhe zhvillim të qëndrueshëm 2021 (SKEEOR), e mbështetur nga Fakulteti i Elektroteknikës dhe Teknologjive Informative (FETI).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle