0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQBallkan SQBallkan.portal SQ

Konferenca BE- Ballkani Perëndimor do të mbahet më 23 qershor në Bruksel

Konferenca e paralajmëruar për Ballkanin Perëndimor të presidencës franceze do të mbahet më 23 qershor me liderët e rajonit dhe BE-së, njofton korrespondentja e MIA-s në Bruksel.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle