0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQBiznes.portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Konfederata e biznesit shënon 20 vite të themelimit

Konfederata e biznesit e Maqedonisë me rastin e 20-vjetorit të ekzistimit sot organizon konferencë me komunitetin afarist, përfaqësues të Qeverisë dhe organizatave ndërkombëtare nën moton "20 vite KBM në funksion të biznesit".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle