Kultura.Slajder SQKulturë SQKulturë.Portal SQ

Koncert i Duo Skupit në Dellçevë

Në organizim të Institucionit nacional Qendra për kulturë "Nikolla Jonkov - Vapcarov" dhe Komuna e Dellçevës, sonte ka mbajt koncert "Duo Skupi".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle