0_Maqedoni.Portal SQKronikë.portal SQKultura.Slajder SQKulturë SQ

Koncert “Fryma moderne e këngës së vjetër qytetare” të Laura Kërliut

Në kuadër të Verës së Shkupit, sonte në Fakultetin e Artit figurativ – objekti Suli an do të mbahet koncert i titulluar “Fryma modern e këngës së vjetër qytetare” të Laura Kërliut dhe grupit të saj. Koncepti ideor është i Laura Kërliut.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle