Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Konashenkov: Porti i Mariupolit normalisht filloi të punojë

Zëdhënësi i Ministrisë ruse të Mbrojtjes Igor Konashenkovi sot deklaroi se porti i Mariupolit është çminuar plotësisht dhe filloi me punë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle