0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Komunikacioni vende-vende nëpër rrugë të lagështa

Komunikacioni në rrugët shtetërore po zhvillohet pa pengesa, por vende-vende nëpër rrugë të lagështa. Intensiteti i komunikacionit në akset rrugore jashtë mjediseve urbane është mesatar. Në vendkalimet kufitare nga ana e Maqedonisë së Veriut, nuk ka pritje  të gjata për hyrje dhe dalje nga vendi, informojnë nga LAMM-ja.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle