0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Komunikacioni po zhvillohet nëpër rrugë të lagështa, ngelet në fuqi ndalesa për automjete transportuese në aksin Tetovë – Kodra e Diellit

Mbetet në fuqi ndalesa për automjete të rënda transportuese në aksin Tetovë - Kodra e Diellit. Në akset e tjera në shtet, komunikacioni po zhvillohet pa ndalesa nëpër rrugë vende-vende të lagështa dhe mbetke të dobëta të borës në rrugë në disa vende më të larta.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle