0_Maqedoni.Portal SQGjendja e rrugëve SQ

Komunikacioni po zhvillohet nëpër rrugë kryesisht të thata

Komunikacioni në rrugët shtetërore po zhvillohet pa pengesa nëpër rrugë kryesisht të thata. Intensiteti i komunikacionit në akset rrugore jashtë mjediseve urbane është mesatar. Në vendkalimet kufitare, nga ana e Maqedonisë së Veriut, nuk ka pritje më të gjata për hyrje dhe dalje nga shteti.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle