0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Komunikacioni pa pengesa, në Tabanocë për hyrje dhe dalje nga vendi pritet 30 minuta

Komunikacioni në rrugët shtetërore është duke u zhvilluar pa pengesa, nëpër rrugë të thata me intensitet mesatare në akset rrugore jashtë mjediseve të qytetit është mesatar.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle