0_Maqedoni.Portal SQGjendja e rrugëve SQShoqëri SQ

Komunikacioni nëpër rrugë të lagështa

Komunikacioni në rrugët shtetërore zhvillohet pa ndërprerë, nëpër rrugë të lagështa. Intensiteti i komunikacionit në akset rrugore jashtë mjediseve të qytetit është mesatar. Në vendkalimet kufitare,  nga ana e Maqdonisë, nuk ka vonesa të gjata për hyrje dhe dalje  nga shteti, informojnë nga LAMM.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle