0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQKorrespondentë MaqedoniMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Komunikacioni në Gostivar do të rregullohet plotësisht gjatë valës së kurbetçinjve

Komuna e Gostivarit, policia dhe disa organizata dhe institucione me forca të përbashkëta muajin e ardhshëm do të ndihmojnë në tejkalimin e problemeve në komunikacion në të gjithë qytetin, është konstatimi pas mbledhjes së mbajtur të Këshillit Lokal për Parandalim. Për më shumë vende parkimi do të vihen në funksion oborret e shkollave, ndërsa më të disponueshme për blerje do të jenë edhe biletat për parkim.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle