0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Komunikacioni mesatar, nuk ka pritje më të gjata në vendkalimet kufitare

Intensiteti i komunikacionit në akset rrugore jashtë mjediseve urbane është mesatar.Në vendkalimet kufitare nga ana e Maqedonisë së Veriut, nuk ka pritje më të gjata për hyrje dhe dalje nga vendi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle