0_Magazinë.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Komunikacioni i mbyllur në aksin rrugor Dibër – Mavarovë

Që në orën 8 në mëngjes për komunikacion është mbyllur rruga rajonale Dibër - Mavrovë, tek Banja Kosovrast, për shkak të një vrime të hapur në aksin rrugor me thellësi prej 10 metrash dhe me mundësi të përhapjes, njofton LAMM.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle