0_Web_Aktuale SQBiznes SQ

Komunikacioni hekurudhor në ndërprerje

Nga ora 07:00 sot në mëngjes, komunikacioni hekurudhor i udhëtarëve dhe mallrave është në ndërprerje për shkak të bojkotit të stafit të makinerive dhe ekzekutiv në "Hekurudha - Transport".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle