0_Maqedoni.Portal SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQ

Komunikacioni hekurudhor ende është në ndërprerje, sindikatat akuzojnë se po bëhet presion mbi të punësuarit

Sindikata e HRMV “Transport” Shkup, që akoma protestojnë duke kërkuar pagesë të pjesës së dytë të pagës së tetorit, thonë se po bëhet presion mbi një pjese të të punësuarve dhe ka tentime për të lëshuar lokomotivat në komunikacion pa u kontrolluar.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle