0_Web_Aktuale SQGjendja e rrugëve SQ

Komunikacion mesatar nëpër rrugë të thata, pa vonesa të gjata në vendkalimet kufitare

Komunikacioni në rrugët shtetërore po zhvillohet pa ndërprerë nëpër rrugë të thata. Intensiteti i komunikacionit në akset rrugore jashtë mjediseve urbane është mesatar.Në vendkalimet kufitare nga ana e Maqedonisë së Veriut, nuk ka pritje më të gjata për hyrje dhe dalje nga vendi.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle