0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Komuna Karposh fituese e “Zgjedhjes për Komunën më Ekologjike” për vitin 2020

Komuna e Karposhit është fituese e "Zgjedhja për komunën më ekologjike" për vitin 2020, përmes konkursit të shpallur tradicionalisht nga "Pakomak" dhe Instituti "Balkan Eko". Përveç Karposhit si komunë fituese, në mesin e tri komunave më eko janë Komuna e Koçanit dhe Komuna e Kriva Pallankës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle