0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQKorrespondentë MaqedoniMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Komuna e Tetovës ende konstaton rreth padive për marrjen e pagës dhe mosardhjen në punë

Kryetari i Tetovës, Bilall Kasami sot informoi se si komunë ende po përpiqen të gjejnë mënyrë si ata që kanë marrë paga, dhe nuk kanë shkuar në punë t'i kthejnë paratë. Thotë se borxhi i komunës fillon të zvogëlohet, por kjo nuk e   ka shpjeguar me numra në takimin e sotëm me gazetarët me rastin e 100 ditëve nga puna e tij si njeriu i parë i vetëqeverisjes lokale.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle