Korrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQ

Komuna e Tetovës e heq shtegun për biçikleta në bulevardin “Ilinden” të vendosur në kohën e Teuta Arifit

Në Tetovë sot u hoqën shtyllat me të cilat shënohej shtegu për biçikleta të vendosura në mandatin e Teuta Arifit, dhe për të cilat kryetari Bilall Kasami pretendon se janë bërë me kërkesë të policisë dhe gjykatës për shkak vendosjes së tyre të kundërligjshme.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle