0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQShoqëri SQ

Komuna e Tetovës e anuloi ngjarjen me MASH-in për shkak të mosrespektimit të kryetarit të komunës

- Komuna e Tetovës informoi se është anuluar ngjarja me Ministrinë e Arsimit dhe Shkencës me sqarim se kjo është për shkak të mosrespektimit të funksionit të kryetarit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle