0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Komuna e Tetovës del me njoftim pas situatës së krijuar nga përmbytjet

Për shkak të situatës së krijuar nga përmbytjet, Komuna e Tetovës ka vënë në funksion një ekip i cili do të jetë në kontakt me të gjithë ata të cilët pësuan dëme nga përmbytjet e të shtunës dhe të së dielës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle