0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQSektori civil SQShoqëri SQ

Komuna e Strugës në Panairin ndërkombëtar për turizëm në Prishtinë

Potencialet turistike të Strugës, kultura, tradita dhe të gjitha bukuritë natyrore të rajonit dje dhe sot prezantohen në Panairin ndërkombëtar për turizëm dhe sport në Prishtinë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle