0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQKorrespondentë MaqedoniMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Komuna e Strugës me apel për festim të përgjegjshëm

Komuna e Strugës u bën apel qytetarëve që festat e fundvitit t'i festojnë sipas protokolleve për mbrojtjen e popullatës nga Kovid-19 dhe të mos përdoren mjete piroteknike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle