0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Komuna e Manastirit e mori mbështetjen e qeverisë për t’u ballafaquar me dëmet nga tërmeti

Zëvendëskryeministri Lupço Nikolovski dhe ministrat Goran Milevski, Blagoj Boçvarski dhe Jeton Shaqiri i dhanë mbështetje publike Komunës së Manastirit për t'u përballur me dëmet e shkaktuara nga tërmeti i fundit që goditi qytetin.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle