0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Komuna e Gostivarit synon grant prej gjysmë milioni euro për Shkollën e Mesme Teknike “Gostivari”

Kryetari i Komunës së Gostivarit, Arben Taravari kishte takim me përfaqësuesit e kompanive, MN Engineering Laboratory, Frigoteknika 2000, Lear Corporation dhe shkollën teknike të Gostivarit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle