0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Komuna e Dibrës ka dërguar apel për kujdes më të madh për numrin e rritur të të infektuarve me Kovid-19

Komuna e Dibrës ka bërë apel deri te qytetarët e saj që të jenë të kujdesshëm pas incidencës së rritur të infeksionit me Kovid-19 në vend dhe dy rastet e reja në Dibër.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle