Ballkan SQBallkan.portal SQSvet.Slajder SQ

Komshiq në takim me Palmerin dhe Ajhorstin: Dodik është burimi i krizës politike në BeH

Zheljko Komshiq, anëtar i presidencës së Bosnjë e Hercegovinës (BeH), pati takim me të dërguarin e posaçëm amerikan për reforma zgjedhore, Methju Palmer dhe drejtoreshën e Shërbimit evropian për punë të jashtme, Angjelina Ajhorst, ku u bisedua për ndryshimet në Kodin zgjedhor dhe Kushtetutën e BeH-së.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle