0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

Kompletohen ndeshjet e 1/8 së finales në Kupën e Maqedonisë së Veriut në futboll

Ekipet e Shkëndijes, Shkupit dhe Borecit janë udhëtuesit e fundit në një të tetën e finales së Kupës së Maqedonisë së Veriut në futboll.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle